Skočiť na hlavný obsah

Prečo sa oplatí predávať na Dalimark

DALIMARK® je globálne online trhovisko. Našim cieľom je umožniť všetkým pohodlne nakupovať a predávať vlastný tovar. Sme výnimočný, pretože na jednom mieste spájame inzerciu internetového bazáru DALI Bazár. Ponúkame priestor na predaj originálnych handmade kúskov v DALI handmade Markete a možnosť nákupu prostredníctvom aukcie DALI Aukcia.

CHCEM SA REGISTROVAŤ

Mobilná aplikácia

Ako jediný portál sme vytvorili vlastnú aplikáciu, ktorá je na stiahnutie zadarmo. Takto si môžeš kontrolovať svoj obchod, nech si kdekoľvek.

Našim poslaním je pomáhať handmade výrobcom predávať tovar aj mimo Slovenska a takto prezentovať za našimi hranicami aj tvoju originálnu tvorbu.

Neplať provízie!
Náš paušálny systém sa oplatí oveľa viac

Prečo platíš provízie z predaja keď u nás predávaš prostredníctvom výhodného ročného paušálu? Napríklad najlacnejší paušál stojí 20 EUR ročne, čo je iba 1,70 EUR mesačne. A môžeš predávať bez obmedzení. Skús si to prepočítať. Zistíš, že sa to oplatí a ušetríš nemalé finančné prostriedky v porovnaní s províziami za predaj. A ešte dostaneš pridanú hodnotu, ktorú na iných portáloch nemáš. Napríklad u nás máš okrem základného balíčka topovanie svojich produktov v cene.

A to nie je všetko... Pripravujeme kreditný a bonusový systém, ktorý spustíme v lete 2018. Ale už teraz si zbieraš kredity za ktoré si budeš môcť napríklad zaplatiť Topovanie svojich handmade produktov alebo si u nás budeš môcť na prvej stránke propagovať svoj produkt. Ale to predbiehame. Možností budeš mať oveľa viac.

Nemáš čas a prostriedky na reklamu?
O všetko sa ti postaráme my!

Takže čo dostávaš za paušálny balík a ako ti pomáhame s predajom?

Ďalšie výhody portálu Dalimark

  • Doplnkové služby pre propagáciu tvojho obchodu
  • Platby za doplnkové služby zaplatíš jednoducho aj cez sms alebo prostredníctvom PayPalu
  • Možnosť predaja cez Dali Aukciu
  • Každý mesiac nové súťaže
  • Predaj súkromných vecí na DaliBazar

Pozri si tabuľku a uvidíš koľko ušetríš

Vyskúšaj Dalimark® za 1,70 EUR mesačne a žiadne provízie. Vlastný handmade obchod máš hotový za pár minút. Zákazníkov ti privedieme my a tvoja značka môže rásť s nami.
Provízia Paušál ročne Predaj za 400 € ročne Ušetríš s Dalimark Sale in amount of 1000 EUR annually Ušetríš s Dalimark
Dalimark - 20 € 20 € 20 € 20 € -
Ostatné portály 12% - 48 € 28 € 120 € 100 €
Ostatné portály 10% - 40 € 20 € 100 € 80 €
Ostatné portály 7% - 28 € 8 € 70 € 50 €
Ostatné portály 11% - 44 € 24 € 110 € 90 €

Áno je to len 1,70€ mesačne / 20€ ročne a toľko výhod
Neváhaj a otvor si u nás svoj obchod.

Presvedč sa aj na našich sociálnych sieťach NEZÁVÄZNE SA REGISTROVAŤ
Pre zlepšenie užívateľského zážitku používa táto stránka cookies. Používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac o cookies.