Skip to main content

Vonná sójová sviečka v plechovke - Rôzne vône

Price:
8.00 €
Shipping price:
3.50 €
Amount:
15 pieces
Availability:
In stock
Size:
8x8cm 220g
Payment options:
Bank transfer
Delivery options:
Post
Published on:
14.05.2019
Registered: 31.10.2017

Description

Sviečka zo 100% sójového vosku ručne liata do luxusnej plechovky v odtieni rosegold.Uzatvárateľná plechovka zabezpečí,aby sa vám vôňa uchovala v plnej sile počas cele doby.Doba horenia cca 40hod.Jednoduchý a zároveň luxusný dizajn zapadne dokonale do každého interiéru.
Dostupné vône: Bavlna&Lúčna ľalia, Orchidea&Lotosový kvet,Pomaranč&Broskyňa,Pižmo&Jantár,Višňa&Čokoláda,Olivový Háj,Jántárové Slnko,Rajská Záhrada
Sójový vosk Kerasoy container je 100% rastlinný, vyrobený z čistého sójového oleja z kvalitných sójových bôbov v USA s certifikátom kvality. Je vyslovene vhodný na sviečky odlievané do nádobiek. Neobsahuje žiadne ropné, parafínové ani včelie produkty. Neobsahuje žiadne živočíšne produkty, palmový vosk ani žiadne pesticídy, herbicídy a toxické materiály. Je vyrobený podľa noriem FDA a spĺňa kritéria Košer certifikátu. Je biologicky rozložiteľný a nie je testovaný na zvieratách. Vhodná alternatíva aj pre vegánov. Pri horení nevylučuje žiadne škodlivé látky a doba horenia je dlhšia až o 50 %.

Použitie a bezpečnostné upozornenie!

Pred zapálením odporúčam knôt skrátiť na dĺžku 3-6mm,aby nehorela príliš veľkým plameňom. Sviečku nechajte horieť minimálne 1hod a maximálne 4hod. Potom sviečku zhasnite,nechajte vosk stuhnúť,skráťte knôt a postup opakujte.Tak dosiahnete najdokonalejšie a najdlhšie horenie.Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru,chráňte pred deťmi a zvieratami.Dodržujte odstup medzi dvoma sviečkami minimálne 15cm. Nepremiestňujte horiacu sviečku.Pri nedodržaní bezpečnostných pokynov hrozí vznik požiaru!
To improve the quality of our sites we use cookies. By continuing to browse the site without changing your browser settings, you agree to this use. Read more on using cookies.