Skip to main content

Sviečka pre mladomanželov v darčekovej krabičke - Manželský pár č.2

Price:
12.50 €
Shipping price:
3.00 €
Amount:
5 pieces
Availability:
In stock
Colors:
Size:
6,7x13cm
Payment options:
Bank transfer, Cash on delivery
Delivery options:
Post
Published on:
05.11.2017
Registered: 31.10.2017

Description

Sviečka zo 100% kryštalického palmového vosku. Sviečky z palmového vosku horia pomalšie, nečmudia a nevylučujú toxické látky, keďže ide o prírodný produkt. Po stuhnutí vosku sa na odliatku vytvárajú akoby zmrznuté obrazce tzv.ľadové kvety. Je to prirodzená vlastnosť tohto vosku.

Pred zapálením odporúčam knôt skrátiť na dĺžku 3-6mm,aby nehorela príliš veľkým plameňom. Odstrániť dekoračný papier a položiť na pevnú nehorľavú položku.

Nápis a motív vyhotovený na transparentný (priesvitný) papier. Text, veľkosť, štýl písma atď. podľa vášho želania. Sviečka je zabalená v krásnej darčekovej krabičke s priesvitným okienkom. Možné pridať vône (levanduľa,pomaranč,lesné plody,eukalyptus,med,vianočné kúzlo,škorica,ruža,antitabak,ľadový vietor,borovica,čokoláda-káva,zelený čaj,vanilka,vanilka-kokos,jahoda,capuccino,čokoláda-pomaranč..)

Veľkosť: sviečka 6,7x13cm, 400g
To improve the quality of our sites we use cookies. By continuing to browse the site without changing your browser settings, you agree to this use. Read more on using cookies.