Skip to main content

Sójová sviečka - Slivka & Rebarbora

Price:
8.00 €
Shipping price:
3.00 €
Amount:
3 pieces
Availability:
In stock
Size:
6x11cm
Payment options:
Bank transfer, Cash on delivery
Delivery options:
Post
Published on:
21.10.2018
Registered: 31.10.2017

Description

Vibračná ovocná zmes sladkých sliviek a čerstvej rebarbory v harmonickom spojení. Vôňu posilňujú tóny zrelých hrušiek, sladkých broskýň a medu. Výborná vôňa na spríjemnenie oddychových chvíľ.

Sviečka zo 100% sójového vosku ručne liata do sklenej dózy. Sójový vosk Kerasoy container je 100% rastlinný, vyrobený z čistého sójového oleja z kvalitných sójových bôbov v USA s certifikátom kvality. Je vyslovene vhodný na sviečky odlievané do nádobiek. Neobsahuje žiadne ropné, parafínové ani včelie produkty. Neobsahuje žiadne živočíšne produkty, palmový vosk ani žiadne pesticídy, herbicídy a toxické materiály. Je vyrobený podľa noriem FDA a spĺňa kritéria Košer certifikátu. Je biologicky rozložiteľný a nie je testovaný na zvieratách. Vhodná alternatíva aj pre vegánov. Pri horení nevylučuje žiadne škodlivé látky a doba horenia je dlhšia až o 50 %.

Sviečka je liata do krásnych sklenených dózičiek s hermetickým uzáverom, aby sa Vám vôňa uchovala v plnej sile čo najdlhšie. Dizajnovo sa hodia do každej domácnosti pre jednoduché a moderné geometrické vzory a použité univerzálne a zároveň elegantné farby. Parfumácia 10% (na 100ml vosku použitých 10ml vonného oleja)

Použitie a bezpečnostné upozornenie!

Pred zapálením odporúčam knôt skrátiť na dĺžku 3-6mm,aby nehorela príliš veľkým plameňom. Sviečku nechajte horieť minimálne 1hod a maximálne 4hod. Potom sviečku zhasnite,nechajte vosk stuhnúť,skráťte knôt a postup opakujte.Tak dosiahnete najdokonalejšie a najdlhšie horenie.Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru,chráňte pred deťmi a zvieratami.Dodržujte odstup medzi dvoma sviečkami minimálne 15cm. Nepremiestňujte horiacu sviečku.Pri nedodržaní bezpečnostných pokynov hrozí vznik požiaru!
To improve the quality of our sites we use cookies. By continuing to browse the site without changing your browser settings, you agree to this use. Read more on using cookies.