Skip to main content

Sójová sviečka - Herbs

Price:
12.00 €
Shipping price:
3.00 €
Amount:
2 pieces
Availability:
In stock
Size:
8x10cm, vosk 250g
Payment options:
Bank transfer, Cash on delivery
Delivery options:
Post
Published on:
14.10.2018
Registered: 31.10.2017

Description

Sviečka zo 100% sójového vosku ručne odliata do svietnika z brúseného skla svetlozelenej farby.Sójový vosk Ecosoya je 100% rastlinný, vyrobený z čistého sójového oleja z kvalitných sójových bôbov v USA s certifikátom kvality. Neobsahuje žiadne ropné, parafínové ani včelie produkty. Neobsahuje žiadne živočíšne produkty, palmový vosk ani žiadne pesticídy, herbicídy a toxické materiály. Je vyrobený podľa noriem FDA a spĺňa kritéria Košer certifikátu. Je biologicky rozložiteľný a nie je testovaný na zvieratách. Vhodná alternatíva aj pre vegánov.Pri horení nevylučuje žiadne škodlivé látky a doba horenia je dlhšia až o 50 %.

Sviečka nie je ničím farbená,je v prirodzenej podobe.Použitý 100% bavlnený knôt. Pridané vône sú IBA 100% prírodné silice-Bylinky ,konkrétne:

Citrónová tráva - má vzpružujúce a antiseptické vlastnosti. Používa pre lepšiu cirkuláciu, pri bolestiach hrdla,respiračných problémoch,mastnej pleti, tiež ako repelent proti hmyzu.

Medovka - má vzpružujúce a antidepresívne vlastnosti. Používa sa pre zníženie napätie,neuralgiách,horúčkach, bolestivej menštruácii.

Šalviová silica - má zmierňujúce a antiseptické vlastnosti,znižuje prekrvenie. Používa sa pri nízkom krvnom tlaku, pri respiračných ťažkostiach, spevňuje tkanivo.

Eukalyptus - má stimulačné,antivírusové a antiseptické vlastnosti. Používa sa pri prechladnutí,viróze,respiračných ťažkostiach a vyčerpaní.Tiež ako repelent proti hmyzu

Mäta pieporná - má stimulujúce a antiseptické vlastnosti.Používa sa pri dýchacích ťažkostiach,bronchitíde, a zlepšení trávenia.

Eukalyptus citriodora - má dezinfekčné vlastnosti. Používa sa pri prechladnutí a bronchitíde.

Pred každým zapálením skráťte knôt na 3-5mm,nechajte sviečku horieť v jednom kuse aspoň 1,5hod alebo kým sa neroztopí až po okraj max. 4hod.Potom sviečku zhasnite,opätovne skráťte knôt a postup opakujte.Tým sa dosiahne optimálne horenie,zvýši sa životnosť a zabráni tzv.tunelovému efektu a samozaduseniu.

Doba horenia +70hod
To improve the quality of our sites we use cookies. By continuing to browse the site without changing your browser settings, you agree to this use. Read more on using cookies.