Skočiť na hlavný obsah

Vonná sójová sviečka v plechovke - Rôzne vône

Cena:
8.00 €
Cena poštovného:
3.50 €
Množstvo:
15 kusov
Dostupnosť:
Skladom
Veľkosť:
8x8cm 220g
Možnosti platby:
Bankový prevod
Možnosti dopravy:
Pošta
Publikované dňa:
14.05.2019
Registrovaný: 31.10.2017

Popis

Sviečka zo 100% sójového vosku ručne liata do luxusnej plechovky v odtieni rosegold.Uzatvárateľná plechovka zabezpečí,aby sa vám vôňa uchovala v plnej sile počas cele doby.Doba horenia cca 40hod.Jednoduchý a zároveň luxusný dizajn zapadne dokonale do každého interiéru.
Dostupné vône: Bavlna&Lúčna ľalia, Orchidea&Lotosový kvet,Pomaranč&Broskyňa,Pižmo&Jantár,Višňa&Čokoláda,Olivový Háj,Jántárové Slnko,Rajská Záhrada
Sójový vosk Kerasoy container je 100% rastlinný, vyrobený z čistého sójového oleja z kvalitných sójových bôbov v USA s certifikátom kvality. Je vyslovene vhodný na sviečky odlievané do nádobiek. Neobsahuje žiadne ropné, parafínové ani včelie produkty. Neobsahuje žiadne živočíšne produkty, palmový vosk ani žiadne pesticídy, herbicídy a toxické materiály. Je vyrobený podľa noriem FDA a spĺňa kritéria Košer certifikátu. Je biologicky rozložiteľný a nie je testovaný na zvieratách. Vhodná alternatíva aj pre vegánov. Pri horení nevylučuje žiadne škodlivé látky a doba horenia je dlhšia až o 50 %.

Použitie a bezpečnostné upozornenie!

Pred zapálením odporúčam knôt skrátiť na dĺžku 3-6mm,aby nehorela príliš veľkým plameňom. Sviečku nechajte horieť minimálne 1hod a maximálne 4hod. Potom sviečku zhasnite,nechajte vosk stuhnúť,skráťte knôt a postup opakujte.Tak dosiahnete najdokonalejšie a najdlhšie horenie.Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru,chráňte pred deťmi a zvieratami.Dodržujte odstup medzi dvoma sviečkami minimálne 15cm. Nepremiestňujte horiacu sviečku.Pri nedodržaní bezpečnostných pokynov hrozí vznik požiaru!
Pre zlepšenie užívateľského zážitku používa táto stránka cookies. Používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac o cookies.