Skočiť na hlavný obsah

Sviečka pre mladomanželov v darčekovej krabičke - Manželský párč.4

Cena:
12.50 €
Cena poštovného:
3.00 €
Množstvo:
5 kusov
Dostupnosť:
Skladom
Farby:
Veľkosť:
6,7x13cm
Možnosti platby:
Bankový prevod, Dobierka
Možnosti dopravy:
Pošta
Publikované dňa:
06.11.2017
Registrovaný: 31.10.2017

Popis

Sviečka zo 100% kryštalického palmového vosku. Sviečky z palmového vosku horia pomalšie, nečmudia a nevylučujú toxické látky, keďže ide o prírodný produkt. Po stuhnutí vosku sa na odliatku vytvárajú akoby zmrznuté obrazce tzv.ľadové kvety. Je to prirodzená vlastnosť tohto vosku.

Pred zapálením odporúčam knôt skrátiť na dĺžku 3-6mm,aby nehorela príliš veľkým plameňom. Odstrániť dekoračný papier a položiť na pevnú nehorľavú položku.

Sviečka je ozdobená servítkovou technikou so svadobným motívom a zabalená v krásnej darčekovej krabičke s priesvitným okienkom.Na vrchnej časti sa nachádza nálepka s menami,dátumom mladomanželov v ornamente.Typ ornamentu,písmo,text podľa vášho želania. Možné pridať vône (levanduľa,pomaranč,lesné plody,eukalyptus,med,vianočné kúzlo,škorica,ruža,antitabak,ľadový vietor,borovica,čokoláda-káva,zelený čaj,vanilka,vanilka-kokos,jahoda,capuccino,čokoláda-pomaranč..)

Veľkosť: sviečka 6,7x13cm
krabička: 7x7x14cm
Pre zlepšenie užívateľského zážitku používa táto stránka cookies. Používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac o cookies.