Skočiť na hlavný obsah

Sviečka pre mladomanželov - MEGA VEĽKÁ

Cena:
25.00 €
Cena poštovného:
5.00 €
Dostupnosť:
Na zákazku
Farby:
Veľkosť:
9,4x30cm
Možnosti platby:
Bankový prevod
Možnosti dopravy:
Pošta
Publikované dňa:
06.11.2017
Registrovaný: 31.10.2017

Popis

Sviečka zo 100% kryštalického palmového vosku. Sviečky z palmového vosku horia pomalšie, nečmudia a nevylučujú toxické látky, keďže ide o prírodný produkt. Po stuhnutí vosku sa na odliatku vytvárajú akoby zmrznuté obrazce tzv.ľadové kvety. Je to prirodzená vlastnosť tohto vosku.

Pred zapálením odporúčam knôt skrátiť na dĺžku 3-6mm,aby nehorela príliš veľkým plameňom. Odstrániť dekoračný papier a položiť na pevnú nehorľavú položku.

Nápis a motív vyhotovený na transparentný (priesvitný) papier. Text, veľkosť, štýl písma atď. podľa vášho želania. Sviečka je určená ako dar pre mladomanželov,ktorá by ich mala sprevádzať celým životom,jej plameň by im mal pripomínať ich lásku a horieť pri každej výnimočnej udalosti v ich živote.Možné pridať vône (levanduľa,pomaranč,lesné plody,eukalyptus,med,vianočné kúzlo,škorica,ruža,antitabak,ľadový vietor,borovica,čokoláda-káva,zelený čaj,vanilka,vanilka-kokos,jahoda,capuccino,čokoláda-pomaranč..)

Veľkosť: 9,4x30cm
1950g
Pre zlepšenie užívateľského zážitku používa táto stránka cookies. Používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac o cookies.