Skočiť na hlavný obsah

Sójová sviečka - Lesné Plody

Cena:
8.00 €
Cena poštovného:
3.00 €
Množstvo:
3 kusy
Dostupnosť:
Skladom
Veľkosť:
6x11cm
Možnosti platby:
Bankový prevod, Dobierka
Možnosti dopravy:
Pošta
Publikované dňa:
14.10.2018
Registrovaný: 31.10.2017

Popis

Ide o veľmi zmyselnú sýtu ovocnú vôňu. Vôňu otvára množstvo sladkých ovocných tónov ako jahoda, lesná jahoda, maliny, černice a čučoriedky.Pokračuje podtónmi brusnice a čiernej višne. Stvorená pre milovníkov silnejších ovocných vôní.

Sviečka zo 100% sójového vosku ručne liata do sklenej dózy. Sójový vosk Kerasoy container je 100% rastlinný, vyrobený z čistého sójového oleja z kvalitných sójových bôbov v USA s certifikátom kvality. Je vyslovene vhodný na sviečky odlievané do nádobiek. Neobsahuje žiadne ropné, parafínové ani včelie produkty. Neobsahuje žiadne živočíšne produkty, palmový vosk ani žiadne pesticídy, herbicídy a toxické materiály. Je vyrobený podľa noriem FDA a spĺňa kritéria Košer certifikátu. Je biologicky rozložiteľný a nie je testovaný na zvieratách. Vhodná alternatíva aj pre vegánov. Pri horení nevylučuje žiadne škodlivé látky a doba horenia je dlhšia až o 50 %.

Sviečka je liata do krásnych sklenených dózičiek s hermetickým uzáverom, aby sa Vám vôňa uchovala v plnej sile čo najdlhšie. Dizajnovo sa hodia do každej domácnosti pre jednoduché a moderné geometrické vzory a použité univerzálne a zároveň elegantné farby. Parfumácia 10% (na 100ml vosku použitých 10ml vonného oleja)

Použitie a bezpečnostné upozornenie!

Pred zapálením odporúčam knôt skrátiť na dĺžku 3-6mm,aby nehorela príliš veľkým plameňom. Sviečku nechajte horieť minimálne 1hod a maximálne 4hod. Potom sviečku zhasnite,nechajte vosk stuhnúť,skráťte knôt a postup opakujte.Tak dosiahnete najdokonalejšie a najdlhšie horenie.Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru,chráňte pred deťmi a zvieratami.Dodržujte odstup medzi dvoma sviečkami minimálne 15cm. Nepremiestňujte horiacu sviečku.Pri nedodržaní bezpečnostných pokynov hrozí vznik požiaru!
Pre zlepšenie užívateľského zážitku používa táto stránka cookies. Používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac o cookies.