Skočiť na hlavný obsah

Sójová sviečka - Herbs

Cena:
12.00 €
Cena poštovného:
3.00 €
Množstvo:
2 kusy
Dostupnosť:
Skladom
Veľkosť:
8x10cm, vosk 250g
Možnosti platby:
Bankový prevod, Dobierka
Možnosti dopravy:
Pošta
Publikované dňa:
14.10.2018
Registrovaný: 31.10.2017

Popis

Sviečka zo 100% sójového vosku ručne odliata do svietnika z brúseného skla svetlozelenej farby.Sójový vosk Ecosoya je 100% rastlinný, vyrobený z čistého sójového oleja z kvalitných sójových bôbov v USA s certifikátom kvality. Neobsahuje žiadne ropné, parafínové ani včelie produkty. Neobsahuje žiadne živočíšne produkty, palmový vosk ani žiadne pesticídy, herbicídy a toxické materiály. Je vyrobený podľa noriem FDA a spĺňa kritéria Košer certifikátu. Je biologicky rozložiteľný a nie je testovaný na zvieratách. Vhodná alternatíva aj pre vegánov.Pri horení nevylučuje žiadne škodlivé látky a doba horenia je dlhšia až o 50 %.

Sviečka nie je ničím farbená,je v prirodzenej podobe.Použitý 100% bavlnený knôt. Pridané vône sú IBA 100% prírodné silice-Bylinky ,konkrétne:

Citrónová tráva - má vzpružujúce a antiseptické vlastnosti. Používa pre lepšiu cirkuláciu, pri bolestiach hrdla,respiračných problémoch,mastnej pleti, tiež ako repelent proti hmyzu.

Medovka - má vzpružujúce a antidepresívne vlastnosti. Používa sa pre zníženie napätie,neuralgiách,horúčkach, bolestivej menštruácii.

Šalviová silica - má zmierňujúce a antiseptické vlastnosti,znižuje prekrvenie. Používa sa pri nízkom krvnom tlaku, pri respiračných ťažkostiach, spevňuje tkanivo.

Eukalyptus - má stimulačné,antivírusové a antiseptické vlastnosti. Používa sa pri prechladnutí,viróze,respiračných ťažkostiach a vyčerpaní.Tiež ako repelent proti hmyzu

Mäta pieporná - má stimulujúce a antiseptické vlastnosti.Používa sa pri dýchacích ťažkostiach,bronchitíde, a zlepšení trávenia.

Eukalyptus citriodora - má dezinfekčné vlastnosti. Používa sa pri prechladnutí a bronchitíde.

Pred každým zapálením skráťte knôt na 3-5mm,nechajte sviečku horieť v jednom kuse aspoň 1,5hod alebo kým sa neroztopí až po okraj max. 4hod.Potom sviečku zhasnite,opätovne skráťte knôt a postup opakujte.Tým sa dosiahne optimálne horenie,zvýši sa životnosť a zabráni tzv.tunelovému efektu a samozaduseniu.

Doba horenia +70hod
Pre zlepšenie užívateľského zážitku používa táto stránka cookies. Používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac o cookies.