Skočiť na hlavný obsah

Sójová sviečka - Flowers

Cena:
12.00 €
Cena poštovného:
3.00 €
Množstvo:
2 kusy
Dostupnosť:
Skladom
Veľkosť:
8x10cm, vosk 240g,
Možnosti platby:
Bankový prevod, Dobierka
Možnosti dopravy:
Pošta
Publikované dňa:
14.10.2018
Registrovaný: 31.10.2017

Popis

Sviečka zo 100% sójového vosku ručne odliata do svietnika z brúseného skla ružovej farby.Sójový vosk Ecosoya je 100% rastlinný, vyrobený z čistého sójového oleja z kvalitných sójových bôbov v USA s certifikátom kvality. Neobsahuje žiadne ropné, parafínové ani včelie produkty. Neobsahuje žiadne živočíšne produkty, palmový vosk ani žiadne pesticídy, herbicídy a toxické materiály. Je vyrobený podľa noriem FDA a spĺňa kritéria Košer certifikátu. Je biologicky rozložiteľný a nie je testovaný na zvieratách. Vhodná alternatíva aj pre vegánov.Pri horení nevylučuje žiadne škodlivé látky a doba horenia je dlhšia až o 50 %.

Sviečka nie je ničím farbená,je v prirodzenej podobe.Použitý 100% bavlnený knôt. Pridané vône sú prémiové vonné oleje,konkrétne vône kvetov:

Iris, Hyacint, Ľalia, Jazmín, Ruža, Orchidea, Konvalinka, Magnólia, Fialka, a 100% prírodná silica:

Ylang-Ylang - má sedatívne,antidepresívne a antiseptické vlastnosti.Používa sa pri nespavosti, frustrácii,úzkostiach.

Pred každým zapálením skráťte knôt na 3-5mm,nechajte sviečku horieť v jednom kuse aspoň 1,5hod alebo kým sa neroztopí až po okraj max. 4hod.Potom sviečku zhasnite,opätovne skráťte knôt a postup opakujte.Tým sa dosiahne optimálne horenie,zvýši sa životnosť a zabráni tzv.tunelovému efektu a samozaduseniu.

Doba horenia +70hod

Bezpečnostné upozornenie!

Pred zapálením odporúčam knôt skrátiť na dĺžku 3-6mm,aby nehorela príliš veľkým plameňom. Nenechávať horiacu sviečku bez dozoru,chrániť pred deťmi a zvieratami.Dodržujte odstup medzi dvoma sviečkami minimálne 15cm.Nepremiestňujte horiacu sviečku.Pri nedodržaní bezpečnostných pokynov hrozí vznik požiaru!
Pre zlepšenie užívateľského zážitku používa táto stránka cookies. Používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac o cookies.