Skočiť na hlavný obsah

Pletená merino šatka Pindo
Populárne

Cena:
33.00 €
Cena poštovného:
0.00 €
Dostupnosť:
Skladom
Farby:
Veľkosť:
180 cm x 60cm
Možnosti platby:
Bankový prevod
Možnosti dopravy:
Pošta, Osobný odber
Publikované dňa:
08.11.2017
Registrovaný: 30.09.2017

Popis

Jemná pletená merino šatka, ktorá je z priadze Manos del Uruguay odtieň Butia. šatka, krásne zahreje v chladných jesenných a zimných dňoch.
Jemná pletená merino šatka, ktorá je z priadze Manos del Uruguay odtieň Tannat. Šatka, krásne zahreje v chladných jesenných a zimných dňoch.
Merino je čistý prírodný produkt. Merino vlna je vysoko kvalitná a získava sa z oviec merino. Vlna je po úprave superwash, čo znamená že dobre znáša pranie a zabezpečuje jednoduchú úpravu. Vlna neškriabe na koži, je veľmi pohodlná na nosenie a má teplo-regulačné vlastnosti. Materiál garantuje dlhú životnosť pri správnej údržbe.
Prosím perte ručne, maximálne na 30 stupňoch, s použitím tekutých pracích prostriedkov alebo saponátom na jemné vlny. Nežmýkajte, nechajte voľne uschnúť, dlhšie si zachovajá svoj tvar. Nepoužívajte aviváž, lebo vlna stráca svoju vlastnú odolnosť! Nesušte na priamom svetle! Nepoužívajte zmäkčivadlo!
Šatka má hadmade štítok s mojou pečiatkou.
hmotnosť 100g
Pre zlepšenie užívateľského zážitku používa táto stránka cookies. Používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac o cookies.