Skočiť na hlavný obsah

Oáza v srdci púšte

Cena:
8.00 €
Cena poštovného:
2.30 €
Dostupnosť:
Skladom
Farby:
Materiál:
Kov
Veľkosť:
Prívesok: 2 x 2 cm Retiazka: 50 cm (možnosť skrátiť/ predĺžiť)
Možnosti platby:
Bankový prevod
Možnosti dopravy:
Pošta, Osobný odber
Publikované dňa:
10.02.2019
Registrovaný: 10.02.2019

Popis

Prívesok z kolekcie "V srdci nosím..." s maľovanou ťavou pri púštnej oáze. Krásny doplnok na Váš krk, alebo ako darček pre mamičku, sestričku, priateľku či kamarátku. Je vyrobený len pomocou drôtu a laku na nechty. Retiazka je z chirurgickej ocele. K tomu si môžete požiadať o krabičku vyrobenú na mieru, ktorú si môžete farebne vyskladať ako len chcete za symbolické 1 €

Stručný popis výroby:

Z drôtu vytvorenú konštrukciu (obrys) vypĺňam vrstvou laku základnej farby. Následne po zaschnutí maľujem na podklad motív a prelakujem ho bezfarebným lakom, ktorý celý motív krásne zacelí. Nechám lak tvrdnúť minimálne 24 hodín a na zadnú stranu nalepím filc pre väčšie pohodlie pri nosení, a taktiež pre spevnenie výrobku.

Ak ste si z mojej galérie nevybrali, môžete si vymyslieť vlastný motív. Vyrábam náušnice a prívesky na krk v rôznych tvaroch a veľkostiach, aj podľa fotografie. Cena závisí na veľkosti a zložitosti motívu. Napíšte mi. Určite sa dohodneme.
Pre zlepšenie užívateľského zážitku používa táto stránka cookies. Používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac o cookies.