Skočiť na hlavný obsah

Náhrdelník - Skameneliny Orthoceras a 4x Amonit s perleťou

Cena:
89.00 €
Dostupnosť:
Skladom
Farby:
Veľkosť:
nastaviteľná
Publikované dňa:
02.06.2018
Registrovaný: 25.05.2018

Popis

Skameneliny Orthoceras a 4x Amonit s perleťou som zahalila do cínu s prímesou striebra, jemne patinovala a ošetrila proti oxidácii.

Fosílie sú pozostatky pravekých tvorov a rastlín, obetí pred miliónmi rokov. Skrze veky sa premenili na kameň. Keďže kedysi boli živé, sú úzko späté s piatym elementom Akasa. Prestavujú večnosť, čas a vývoj. Sú hmatateľným dôkazom toho, že nič v prírode nie je stratené. Používanie fosílií k rituálnym účely siaha hlboko do minulosti. Šamani používali fosílie k zosilneniu energie. Všeobecne môžeme fosílie používať najmä k ochranným účely a pre ich vek aj k predĺženiu dĺžky života. Tiež dobre poslúži, ak potrebujete vyvolať spomienky (vrátane na minulé životy). Boli to všade kamene nesmierneho záujmu a úcty, dávali sa do príbytkov na zabezpečenie magické ochrany.

Liečebné účinky: prispieva k celkovému pocitu pohody, povzbudzuje prúdenie čchi telom, pomáha k dlhovekosti, prospieva bunkovému metabolizmu, pri depresiách, pôrodných bolestiach, osteomyelitíde a hučanie v ušiach. Podnecuje energiu kundalini a bunkovú pamäť, stabilizuje pulz a prekonáva degeneratívne choroby. Chráni lebku, vnútorné ucho, pľúca a končatiny. Je tiež účinným kameňom pre liečenie Zeme. Odstránenie bolestí a aby uľahčili pôrod.
Pre zlepšenie užívateľského zážitku používa táto stránka cookies. Používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac o cookies.