Skočiť na hlavný obsah

Malá čerešnička

Cena:
12.50 €
Cena poštovného:
2.30 €
Dostupnosť:
Skladom
Farby:
Materiál:
Kov
Veľkosť:
Prívesok: 2,4 x 2,5 cm Retiazka: 50 cm ((možnosť skrátiť/ predĺžiť) Krabička 4 x 4 x 2,5 cm
Možnosti platby:
Bankový prevod
Možnosti dopravy:
Pošta, Osobný odber
Publikované dňa:
10.02.2019
Registrovaný: 10.02.2019

Popis

Malé červené čerešne. Kto by ich nemal rád? Jednu takú, ktorá vydrží veľmi dlho, ponúkam ako krásny doplnok na Váš krk, alebo ako darček pre mamičku, sestričku, priateľku či kamarátku. Je vyrobený len pomocou drôtu a laku na nechty. Retiazka je z chirurgickej ocele. K tomu som vyrobila krabičku na mieru, ktorá je v cene. Ak by sa vám nepáčila, môžem vám poslať prívesok bez krabičky, alebo vyrobím inú, podľa vašich predstáv.

Stručný popis výroby:

Z drôtu vytvorenú konštrukciu (obrys) vypĺňam vrstvou laku základnej farby. Následne po zaschnutí maľujem na podklad motív a prelakujem ho bezfarebným lakom, ktorý celý motív krásne zacelí. Nechám lak tvrdnúť minimálne 24 hodín a na zadnú stranu nalepím filc pre väčšie pohodlie pri nosení, a taktiež pre spevnenie výrobku.

Ak ste si z mojej galérie nevybrali, môžete si vymyslieť vlastný motív. Vyrábam náušnice a prívesky na krk v rôznych tvaroch a veľkostiach, aj podľa fotografie. Cena závisí od veľkosti a zložitosti motívu. Napíšte mi. Určite sa dohodneme.
Pre zlepšenie užívateľského zážitku používa táto stránka cookies. Používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac o cookies.