Skočiť na hlavný obsah

Kyslý citrón

Cena:
12.90 €
Cena poštovného:
2.30 €
Dostupnosť:
Skladom
Farby:
Materiál:
Kov
Veľkosť:
Prívesok: priemer 2,8 cm (s očkom 3,5 cm) Retiazka: 50 cm ((možnosť skrátiť/ predĺžiť) Krabička 4 x 4 x 2,5 cm
Možnosti platby:
Bankový prevod
Možnosti dopravy:
Pošta, Osobný odber
Publikované dňa:
10.02.2019
Registrovaný: 10.02.2019

Popis

Svieži citrón vás schladí počas horúcich letných dní. Krásny doplnok na váš krk, alebo ako darček pre mamičku, sestričku, priaťeľku či kamarátku. Je vyrobený len pomocou drôtu a laku na nechty. Retiazka je z chirurgickej ocele. K tomu som vyrobila krabičku na mieru, ktorá je v cene. Ak by sa vám nepáčila, môžem vám poslať prívesok bez krabičky, alebo vyrobím inú, podľa vašich predstáv.

Stručný popis výroby:

Z drôtu vytvorenú konštrukciu (obrys) vypĺňam vrstvou laku základnej farby. Následne po zaschnutí maľujem na podklad motív a prelakujem ho bezfarebným lakom, ktorý celý motív krásne zacelí. Nechám lak tvrdnúť minimálne 24 hodín a na zadnú stranu nalepím filc pre väčšie pohodlie pri nosení, a taktiež pre spevnenie výrobku.

Ak ste si z mojej galérie nevybrali, môžete si vymyslieť vlastný motív. Vyrábam náušnice a prívesky na krk v rôznych tvaroch a veľkostiach, aj podľa fotografie. Cena závisí od veľkosti a zložitosti motívu. Napíšte mi. Určite sa dohodneme.
Pre zlepšenie užívateľského zážitku používa táto stránka cookies. Používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac o cookies.